Open Data та виклики війни. Україна приєднається до Міжнародного дня відкритих даних

2024-03-01 13:04:07

Open Data Day проводять щорічно, він присвячений ролі, цінності та впливу відкритих даних у розвитку демократії та цифрового суспільства. Цьогоріч у фокусі для України – подолання викликів війни та відбудова країни. Долучайтеся до онлайн-події, щоб дізнатися більше.

Ключові теми заходу:
- Розвиток відкритих даних в Україні
- Баланс між безпекою та прозорістю під час дії воєнного стану
- Урядове використання відкритих даних
- Цифрова трансформація громад через відкриті дані
- Журналістика даних для протидії корупції та дезінформації

Захід відбудеться 7 березня 2024 року в ютубі та на фейсбук-сторінках Міністерства цифрової трансформації України, USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Фонду Східна Європа.

Більш детальна програма http://surl.li/rbkwl

Відкриті дані — основа демократичного суспільства.

Захід організовано Міністерством цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS». Партнер заходу — Фонд Східна Європа.