Навчання для лідерок цифровізації. Долучайтеся до нової програми CDTO Campus

2024-03-05 11:18:55
Хочете здобути унікальні знання від провідних експертів цифровізації України? Реєструйтеся на програму «UNDP: Лідерська програма для жінок, задіяних у цифровізації держпослуг» від CDTO Campus та Мінцифри.

Протягом шести місяців пройдуть 17 вебінарів та дводенний офлайн-тренінг у Києві. Учасниці, які відвідають 12 вебінарів, зможуть взяти участь у фінальному навчанні за кордоном.

Що отримають учасниці?
- розуміння сучасних трендів та викликів цифровізації
- розвиток лідерських та управлінських навичок
- нетворкінг та обмін досвідом
- soft skills

Хто може взяти участь?
Менеджерки, які мають три роки досвіду роботи в державних органах виконавчої влади або підпорядкованих установах та реалізували мінімум два проєкти державної цифрової трансформації.

Дедлайн подання — 17 березня
Тривалість програми — з 4 квітня до 27 вересня 2024 року

Форму аплікації та деталі відбору можна знайти тут: https://www.cdto-campus.com/.../liderska-programa-dlya...

Діджиталізуємо разом.

Програма реалізується в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), який впроваджується UNDP в Україні за фінансової підтримки Швеції, в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та CDTO Campus.