Очільник РВА Тімур Аверін взяв участь у засіданні 17 сесії Тячівської районної ради VIII скликання

2024-03-28 15:28:46
Після вшанування хвилиною мовчання загиблих, які віддали своє життя за свободу, суверенітет і незалежність нашої держави депутати перейшли до розгляду та прийняття рішень порядку денного сесії.

Затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2023 рік.

Було розглянуто ряд звернень з вирішення актуальних питань життєдіяльності району, зокрема:
- щодо будівництва мосту у місті Тячів та МПП "Тячів"(Україна) - Малий Тячів (Румунія);
- щодо недопущення руйнування дамби через річку Тересва.
- щодо аварійного стану доріг на території Тячівського району, щодо очистки кюветів та благоустрою узбіч.
Заслухали звіт голови районної ради Юрія Берінде за 2023 рік.

Традиційно ряд рішень було прийнято з метою врегулювання майнових відносин.

Робота депутатів була злагодженою та конструктивною, що дало змогу ґрунтовно розглянути винесені питання та зважено прийняти по них рішення.

Присутній на сесії керівник Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Олександр Маматов вручив Подяки та висловив вдячність за волонтерську допомогу Збройним силам України та військовим формуванням під час військової агресії російської федерації проти України голові Тячівської РВА Тімуру Аверіну та окремим депутатам районної ради.

Пресслужба Тячівської РВА