• Новини / Заходи / Головне

В Тячівській РДА відбулась нарада щодо ліквідації наслідків буревію

05.09.18р голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук провів нараду з керівниками структурних підрозділів державної адміністрації та головами сільських рад с. Угля та с. Колодне щодо ліквідації  наслідків буревію 12 червня 2018 року.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови державної адміністрації М. Полажинець, заступник голови райдержадміністрації В. Погар та начальник відділу з надзвичайних ситуацій Тячівської райдержадміністрації В. Бокотей.
                В ході роботи відповідним керівникам  дано доручення привести проектно-кошторисну документацію  у відповідність Експертному висновку Мінрегіону на готовність у разі прийняття Урядом постанови на виділення з резервного фонду державного бюджету коштів на ліквідацію надзвичайної ситуації – буревію 12 червня 2018 року та їх освоєння.
          Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
    скачать dle 11.3