• Актуальне / Заходи / Головне

Запрошуємо на урочистості до Дня міста Тячів: ПРОГРАМА, ЗАПРОШЕНІ ГОСТІ

Цьогоріч святкування Дня міста Тячів відбудеться за такою програмою за участю:
    • В’ячеслава Негоди, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України,
    • Камеран Худура, перший секретар посольства Швеції, програмний директор U-LEAD від SIDA,
    • Пітера Зехер Єнсена, старший радник з питань децентралізації, відряджений Данією в Делегацію ЄС
    • Сусанни Делланс, керівник початкової фази компонента 2 Програми U-LEAD,
    • Геннадія Москаля, губернатор Закарпатської області,
    • Михайла Рівіса, голова Закарпатської обласної ради,
       23 вересня, субота
    10.00 – 22.00 – Виставка-продаж художніх виробів майстрів народної творчості, аматорів фотомистецтва, майстер-класи з різних видів мистецтва, (вул.Незалежності)
    10.00-22.00 – Ярмарок солодощів (морозиво від фірми «Лімо», смаколики від Львівської майстерні шоколаду, інших виробників (пл.Поштова)
    10.00 – 10.20 – Зустріч міського голови з учасниками АТО (сесійна зала міської ради)
    10.30 – 11.00 – Відкриття Центру надання адміністративних послуг (вул.Нересенська, 5)
    11.00 – 11.10 – Флешмоб, велопробіг (старт від спортивного комплексу, вул.Вайди)
    11.10 – 11.55 – Відкриття спортивного комплексу, майстер-класи з різних видів спорту (вул.Вайди)
    11.30 – 11.55 – Свято урожаю «Сюреті-бал» (біля адмінбудівлі міської ради, вул.Шевченка, 2)
    12.00 – 12.30 – Парад вишиванок (урочиста хода по вул.Незалежності: від адмінбудівлі міської ради до будинку культури, біля будівлі поліції до урочистої ходи долучається керівництво)
    12.30 – 13.30 – Урочисте відкриття Дня міста Тячів, вручення нагород, вшанування місцевих жителів (сцена перед Будинком культури, площа Поштова)
    13.30 – 15.00 – Круглий стіл «Партнерські відносини задля добробуту територіальних громад міст-побратимів» (за окремою програмою)
    13.30 – 14.00 – Світ моди (сцена перед Будинком культури, площа Поштова)
    14.00 – 15.00 – Товариський матч з гандболу між жіночими командами «Карпати» (Ужгород) та Вац (Угорщина) (спортивний комплекс, вул.Вайди)
    14.00 – 16.30 – Сценічне шоу «Міні-міс» та «Юна міс Тячів-2017» (сцена перед Будинком культури)
    16.30 – 20.00 – Концерт юних талантів та естрадних виконавців об’єднаної громади (сцена перед Будинком культури)
    20.00 – 22.00 – Гала-концерт за участю заслужених та народних артистів України (сцена перед Будинком культури)
       Тячів вітатимуть  Заслужені артисти України Орест Хома та Інеса Братущик та дует «Писанка», Заслужені артистки України Ольга Чубарова, Наталія Бучинська та Ірина Федишин.
    22.00 – 22.05 – Святковий феєрверк (площа Поштова)

24 вересня, неділя

10.00 – 14.00 – Спортивне свято «Олімпійська громада» (площа Поштова)
    11.00-17.00 – Футбольний турнір імені Л.Бийреша (міський стадіон, вул.Армійська)
    11.00 – 13.00 – Дитячий малюнок на асфальті «Моя об’єднана громада». Підведення підсумку конкурсу, нагородження переможців (площа Поштова)
    11.00 – 17.00 – Ярмарок солодощів (морозиво від фірми «Лімо», смаколики від Львівської майстерні шоколаду, інших виробників (пл.Поштова)
    12.00 – 13.00 – Показові виступи команди зі street workout (площа Поштова)
    14.00 – 16.00 – Міський конкурс на найкращий національний костюм. Підведення підсумків фестивалю, нагородження переможців (пл. Поштова)
    15.00 – 18.00 – Міський фестиваль «Бограч-фест». Підведення підсумків фестивалю, нагородження переможців (площа Поштова)
    19.00 – 22.00 – Дискотека (площа Поштова)
    22.00 – 22.20 – Вогняне шоу від театру Dragonfly (площа Поштова)

Також, 23 вересня в Тячеві відкриється сучасний ЦНАП, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади широкий спектр адміністративних послуг, включно з оформленням паспортів громадян України та для виїзду за кордон. Відкриття закладу стало можливим за підтримки Програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза.
    Варто відзначити, що Тячівська ОТГ стала першою громадою в Україні, в якій буде функціонувати послуга видачі паспортів для виїзду за кордон. Допомогу в ремонті, обладнанні приміщення та встановленні паспортного обладнання громаді надала Програма U-LEAD Компонент 2, початкова фаза. Крім того, в рамках Програми, працівники центру пройшли спеціалізовані тренінги та підвищення кваліфікації. Кошти, отримані від адмінпослуг, будуть зараховані до бюджету місцевої ОТГ. В Центрі постійно працюватимуть 8 експертів. Запрошуємо Вас взяти участь в церемонії відкриття Центру та прес-брифінгу, який відбудеться після церемонії.
    скачать dle 11.3