• Актуальне / Головне

  Помер син посла сойму Карпатської України Андрій Шобей. Вічна пам'ять!


  6 липня, на 79-му році життя відійшов у вічність відомий на Тячівщині громадський активіст, син посла сойму Карпатської України  Андрій Васильович Шобей з села Вільхівці.  
  Нелегка доля випала у житті цієї людини, якій за свої переконання і активну громадську позицію довелася випробувати весь гніт тоталітарного  режиму.
   А.В.Шобей був несправедливо засуджений  і відсидів чотири роки у виправно-трудовій колонії посиленого режиму.  Але це не зломило справжнього патріота своєї батьківщини , який все своє життя і до останніх днів боровся за демократію та  справедливість у суспільстві.
  Зокрема був одним із співзасновником і активістом Тячівської районної організації Народного Руху України (1989 – 1992), членом Громадської ради при Тячівській РДА та активним учасником громадських організацій району.  
  Керівництво Тячівської районної адміністрації глибоко сумує з приводу смерті Андрія  Васильовича  Шобея  і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.
  Світлий спомин про громадського діяча і патріота  Андрія  Васильовича  Шобея  назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам'ять!
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації