• Актуальне / Головне

Помер син посла сойму Карпатської України Андрій Шобей. Вічна пам'ять!

6 липня, на 79-му році життя відійшов у вічність відомий на Тячівщині громадський активіст, син посла сойму Карпатської України  Андрій Васильович Шобей з села Вільхівці.
    Нелегка доля випала у житті цієї людини, якій за свої переконання і активну громадську позицію довелася випробувати весь гніт тоталітарного  режиму.
     А.В.Шобей був несправедливо засуджений  і відсидів чотири роки у виправно-трудовій колонії посиленого режиму.  Але це не зломило справжнього патріота своєї батьківщини , який все своє життя і до останніх днів боровся за демократію та  справедливість у суспільстві.
    Зокрема був одним із співзасновником і активістом Тячівської районної організації Народного Руху України (1989 – 1992), членом Громадської ради при Тячівській РДА та активним учасником громадських організацій району.
    Керівництво Тячівської районної адміністрації глибоко сумує з приводу смерті Андрія  Васильовича  Шобея  і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.
    Світлий спомин про громадського діяча і патріота  Андрія  Васильовича  Шобея  назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам'ять!
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації скачать dle 11.3