• Актуальне / Заходи / Суспільство

Із Тячівщини відбулася чергова відправка вантажу в зону АТО

Сьогодні, 16 листопада, за сприяння Тячівської райдержадміністрації, черговий гуманітарний вантаж з продуктами харчування, консервацією, солодощами, питною водою, одягом, ноутбуком та автомобілем для швидкої допомоги відправили на Схід.

Мешканці Тячівщини не припиняють тримати зв’язок з військовими на Сході та допомагати їм необхідними речами. Небайдужі тячівці вже більше двох з половиною років допомагають хлопцям, які захищають нашу державу у зоні АТО.
        Зібрали всю необхідну допомогу - приватні підприємці,  працівники державних установ та організацій району.
       Особлива вдячність – директорам лісгоспів – Михайлу Бігуну ДП «БрустурянськеЛМГ», Володимиру Куцину ДП «Мокрянське ЛМГ», Наталії Катреняк ДП «Тячівське ЛМГ» , обласному депутату  Василю Федурцьо, голові Тячівської райспоживспілки Богдану В.С, Яриничу Ф.М, Вурсті М.М, Соймі Д.Д, Довгунику І.М, Гудаку В.А, Рошко М.І, сільським головам – Нижньої Апші, Ганичів, Глибокого Потоку, Грушова, Топчина, Тернова, приватним підприємцям -  Дьордяй В.С, Біланичу І.І, Рішко С.С, Немешу І.М, Ковач І.І, Голубка В.М, Галамбіці І.І, Решетар М.І, Садовніковій Л.І, Колочавин І.В, Гузо М.Д, Несух І.М та ін.
        «Дякую усім тим, хто продовжують допомагати захисникам України. Висловлюємо щиру подяку органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам райдержадміністрації, установам та організаціям району, підприємцям та всім небайдужим мешканцям, які долучилися до збору допомоги, за згуртованість та патріотизм, адже таким чином ми підтримуємо їх бойовий дух», – зазначив  голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук.

Вже незабаром довгоочікувана гуманітарна допомога прибуде на Донбас та допоможе нашим бійцям у скрутний для них час, доставить вантаж  волонтер Віталій Богдан.

скачать dle 11.3