• Економіка

У Тячеві відбулася міжнародна бізнес-конференція

Два дні у місті Тячів перебувала делегація з угорського міста Кечкемет, яка приїхала на запрошення керівництва нашого району для участі в бізнес-конференції.

У складі делегації - перший заступник мера м. Кечкемет Себерині Дюло Томаш, депутат ради і голова постійної комісії Ливоі Юдіт, депутат ради і радник Шіпош Ласло, депутат ради і радник Богошов Іштван. А також представники бізнесових кіл - власники найпотужніших підприємств, які діють у цьому місті . А саме: .директор заводу Knorr-Bremse ( гальмівна система)Варга-Попп Сілвіа, підприємець (власник грибного заводу) Шомош Нодь Одріенн, підприємець (власник меблевого заводу) Герцег Онтол – підприємець (власник меблевого заводу), підприємець (туристичний бізнес) Шіпош Ірин та представник фірми "Мерседес".
    Також серед поважних гостей - генеральний директор Угорського національного торгового доиу м.Будапешт Петер Шкапінец, регіональний керівник цього дому Лендел Золтан, регіональний керівник в Закарпатська обл. Габор Кінч Угорський національний торговий дім м.Будапешт. А також представники Генерального консульства Угорщини м.Ужгород та консульства в м.Берегово.
    З української сторони участь в конференції голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук та заступник голови Віктор Погар, голова районної ради Василь Каганець та заступник голови Василь Кушілка, директор Верхньотисянського клубу підприємців Йосип Сава, керівники структурних підрозділів адміністрації та директори найпотужніщих підприємств району, приватні підприємці.
    - Це вже не перша наша зустріч у такому форматі, тож приємно бачити знайомі обличчя. Сподіваюсь, що вона дозволить налагодити тісний зв'язок між містом Кечкемет і Тячівщиною. Тож будемо раді співпраці в різних сферах діяльності, - звернувся до присутніх очільник району Василь Дем'янчук.
    Від імені депутатського корпусу Тячівського району вітання учасникам конференції висловив голова районної ради Василь Каганець. А також коротко розповів про інвестиційний клімат та економічний потенціал Тячівщини.
    Відтак представники з Угордини поділилася досвідом управління й господарювання, показали відео- презентації і розповіли про роботу своїх підприємств. Після чого присутні у залі мали можливість задавати питання та обмінятися думками й пропозиціями, обговорити налагодження можливої подальшої співпраці.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїскачать dle 11.3