• Спорт

Відбулася першість району серед загальноосвітніх навчальних закладів «Олімпійське лелеченя»

30 березня 2017 року у спортивному залі Тересвянської загальноосвітньої школи відбулася першість району серед загальноосвітніх навчальних закладів «Олімпійське лелеченя».

Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» проводиться щорічно. Основна мета – пропаганда здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.
    Участь в заході взяло 4 команди навчальних закладів, а саме: Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Кричівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    На відкритті змагань учасників привітали головний спеціаліст сектору методичної та позашкільної роботи управління освіти райдержадміністрації Кароліна Крулько, вчитель фізичної культури Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Мирослав Мокан, які побажали всім учасникам гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги найкращим. Надалі головний суддя Наталія Носа повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, арт-бол «Рухлива гра», олімпійська вікторина та комбінована естафета.
    Кожна команда відчайдушно боролась за право виступати на змаганнях обласного етапу. Всі учасники змагань активно працювали як розумово, так і фізично, щоб вибороти перемогу.
    Отже, за підсумками змагань перше загальнокомандне місце здобула команда Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ст., яка буде приймати участь у обласних змаганнях. На другому місці - команда Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст., 3 місце посіла команда Кричівської ЗОШ І-ІІІ ст.
    Призери нагороджені грамотами управління освіти Тячівської державної адміністрації.скачать dle 11.3