• Спорт

Депутат Закарпатської облради Василь Федурцьо надав фінансову підтримку футбольній команді "Брустури"

Цієї неділі у гірському селі Лопухово відбулося офіційне відкриття новозбудованого стадіону з сучасним облаштуванням.
    Дана подія стала надзвичайно приємною як для любителів гри мільйонів так і місцевих мешканців. Адже новий стадіон надасть більших можливостей для розвитку фізичної культури і спорту, зокрема такого видовищного виду як футбол і здорового способу життя серед населення.
    Участь в урочистості, яка зібрала чимало поважних гостей та меценатів, взяла і помічник депутата Закарпатської обласної ради Василя Федурцьо - Ірина Шутак-Дьолог. Від імені Василя Васильовича вона привітала присутніх з таким чудовим спортивним святом. А також передала від обласного депутата фінансову підтримку футбольній команді "Брустури" села Лопухово у сумі десять тисяч гривень.
    Команду створено порівняно недавно, у 2012 році, однак вона активно розвивається, бере участь у чемпіонаті Тячівського району. Тепер же, маючи чудову тренувальну базу, "Брустури" удосконалюватимуть свою фізичну майстерність і тішитимуть уболівальників видовищними іграми. А фінансова підтримка від обласного депутата надаватиме стимулу та наснаги для розвитку футболу .
    Прес-служба депутата Закарпатської облрадискачать dle 11.3