• Інвестиційні пропозиції

Створення Фруктового Саду (створення нового саду, оснащення фруктового саду спеціальною технікою та обладнанням)

Мета пропозиції: інвестиційний Проект має за мету оснащення фруктового саду спеціальною технікою та обладнанням необхідними для створення та догляду нового саду (яблуні, сливи, вишні, абрикоса та персика) на площі 10 га., з метою створення власної сировинної бази для переробки фруктів різних сортів на базі консервного заводу ТОВ «Ліщани».

Майнові права на землю: наявність земельної ділянки загальною площею – 10 га. Товариство планує орендувати земельні ділянки до 60 га, а також заключити угоди про співпрацю з власниками багаторічних насаджень.

Організаційна правова форма: товариство.

Статутний фонд: загальний фонд – 500, 0 тис. грн.

Основна продукція: наявні сади, закуплено обладнання для переробки та консервування фруктів в сумі 250,0 тис.грн. Розробляється проектно-кошторисна документація на будівництво консервного заводу.

Ринок, конкуренція: вигідне географічне розташування. Близькість кордонів з Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Польщею. Конкуренція відсутня.

Місцеві фактори: на території району наявні великі ресурси фруктів, в тому числі яблук, які можливо використовувати як сировину для виробництва дитячого харчування, джемів та інше.

Термін реалізації проекту: проект може бути реалізований протягом 1 року.

Термін окупності проекту: близько 3 роки, зважаючи на цінову ситуацію на ринку.

Кроки для реалізації проекту: придбання сільськогосподарського обладнання, запропонованого проектом дозволить використовувати нові технології для того, щоб отримати високий дохід, уникаючи залежності від послуг третіх осіб, з метою відстеження якості виробництва, переробки фруктів та адаптації до ринкових умов. Інвестиції необхідні для придбання насаджень та малопотужного трактору в супроводі спеціального обладнання (для оранки, розпилення, розпилювача і т.д.). За допомогою цього обладнання продуктивність товариства буде високою, оскільки витрати на обслуговування будуть значно скорочені. Кінцева продукція вироблена на консервному заводі матиме задовільну ціну для споживачів.

Контактні дані:
    Діана Мойш
    Тячівська районна державна адміністрація,
    Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
    90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
    Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
    E-mail:vidzez@ukr.net