• Інвестиційні пропозиції

Дитячий оздоровчий табiр «ТИСА». Повернення до життя старої легенди

Мета пропозиції: відновлення санаторно-курортної діяльності санаторію «Тиса» та розвиток дитячого оздоровчого туризму на території Тячівського району.

Опис: санаторій «Тиса» - це колишній міжнародний дитячий оздоровчий табір, якій знаходиться в смт. Буштино, за роки існування тут відпочили та оздоровилися майже 50 тисяч дітей не тільки з України а також із сусідніх країн. Табір знаходився на території парку, якій налічував 130 видів рослин та неподалік зоопарку з закарпатськими звірами. На даний момент об’єкт повністю зруйнований та потребує знесення залишків будівель старого табору та будівництво повністю нових споруд. Неподалік території знаходиться школа, що дасть можливість для круглорічної роботи закладу. На території колишнього табору діють 3 свердловини, 2 з яких з мінеральною водою.

Основні завдання: повернення до життя закарпатського «Артеку» шляхом будівництва повністю нового 5-ти поверхового основного корпусу, 3-х поверхового житлового корпусу, лікувального корпусу, їдальні на 1000 чоловік, басейну (по старому проекту табору).

Майнові права на землю: санаторій разом з прилеглою земельною ділянкою у 6,45 га. перебувають в приватній власності, форма співпраці – продаж. Буштинська селищна рада готова надати прилеглі до табору землі в оренду

Контактні дані:
    Діана Мойш
    Тячівська районна державна адміністрація,
    Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
    90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
    Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
    E-mail:vidzez@ukr.net