Дитячий оздоровчий табiр «ТИСА». Повернення до життя старої легенди

2019-07-10 09:11:18

Мета пропозиції: відновлення санаторно-курортної діяльності санаторію «Тиса» та розвиток дитячого оздоровчого туризму на території Тячівського району.

Опис: санаторій «Тиса» - це колишній міжнародний дитячий оздоровчий табір, якій знаходиться в смт. Буштино, за роки існування тут відпочили та оздоровилися майже 50 тисяч дітей не тільки з України а також із сусідніх країн. Табір знаходився на території парку, якій налічував 130 видів рослин та неподалік зоопарку з закарпатськими звірами. На даний момент об’єкт повністю зруйнований та потребує знесення залишків будівель старого табору та будівництво повністю нових споруд. Неподалік території знаходиться школа, що дасть можливість для круглорічної роботи закладу. На території колишнього табору діють 3 свердловини, 2 з яких з мінеральною водою.

Основні завдання: повернення до життя закарпатського «Артеку» шляхом будівництва повністю нового 5-ти поверхового основного корпусу, 3-х поверхового житлового корпусу, лікувального корпусу, їдальні на 1000 чоловік, басейну (по старому проекту табору).

Майнові права на землю: санаторій разом з прилеглою земельною ділянкою у 6,45 га. перебувають в приватній власності, форма співпраці – продаж. Буштинська селищна рада готова надати прилеглі до табору землі в орендуAim of project proposal: restoration of sanatorium-resort activities of the sanatorium «Tysa» and the development of children’s health tourism in the Tyachiv district.

Description: sanatorium «Tysa» is a former international children’s health camp located in the village of Bushtyno, during the years of its existence almost 50 thousand children have been recovering and improving in the sanatorium, children not only from Ukraine but also from neighboring countries. The camp was located on the territory of a park, which contained 130 species of different plants the park also had a zoo with zakarpatyan animals. At the moment, the facility is completely destroyed and needs demolition of the remains of building of the old camp and the construction of completely new buildings. There is a school situated not far from the territory that will allow a year-round work for the institution. On the territory of the former camp there are 3 wells, 2 of which are with mineral water.

Main objectives: returning to life of Zakarpatyan «Artek» through the construction of a completely new 5-storey main building, 3-storey residential building, medical building, dining room for 1000 people, a pool.

Land ownership: sanatorium along with an adjoining land plot of 6.45 hectares are privately owned, form of cooperation - sale (price on request). Bushtyno village council is ready to provide the land adjacent to the camp for rent.