Тарасівський лісодеревообробний комбінат

2019-07-10 14:01:59

Мета пропозиції: залучення інвесторів на вільні виробничі площі з метою розміщення спільного виробництва (букове господарство).

Опис: у минулому підприємство займалося виготовленням комплектуючих з деревини для вагонів електропотягів;
• на об’єкті наявна система водопостачання (водонапірна вежа), та електропостачання;
• загальна площа виробничих приміщень 300 м², висота 5 м;
• наявне обладнання – 3 пилорами та 5 сушильних камер.

Форма власності: державне підприємство.

Форма співпраці: надання в оренду або для спільного виробництва виробничих площ разом з комунікаціями.Aim of project proposal: the organization of a joint production (beech tree production) on free production areas.

Description: in the past, the company was engaged in manufacturing of wood components for electric trains;
• the facility has a water supply system (water tower) and electricity supply;
• total area of production premises is 300 m², height 5 m;
• available equipments - 3 sawboards and 5 drying chambers.

Form of ownership: state enterprise.

Form of cooperation: a joint venture or rent of production premises space together with communications.