• Інвестиційні пропозиції

Розвиток агротуризму на базі ферми «Благородна Коза»

Мета пропозиції: розвиток сільського (зеленого) туризму шляхом відвідування робочих ферм або будь-якої сільськогосподарської садиби з метою насолоди, освіти, або активної участі в діяльності фермерського господарства.
    Майнові права на землю: ФГ «Благородна коза» загальною площею 2,0 га (землі сільськогосподарського призначення).
    Організаційна правова форма: фермерське господарство.
    Статутний фонд: на даний час складає 10 тис.грн.
    Основна продукція: 38 голів великої рогатої худоби, в тому числі 5 голів корів та 900 голів овець та кіз, 2 рибника.
    Місцеві фактори: на території району розташовані великі полонинські масиви для випасу отар овець у літній період, в тому числі для організації туристичних маршрутів. Організація маршрутів до центру Європи (Ділове), до поляни нарцисів (Хустський район), до солених озер смт. Солотвино, вилов риби на території господарства, процес виробництва (в польових умовах або в молочному цеху) сиру та вурди, дегустація екологічно – чистої продукції, свіже повітря, місцеві традиції, масові святкування та інше.
    Термін реалізації проекту: проект може бути реалізований протягом 1 року.
    Термін окупності проекту: 1 рік, зважаючи на чисельність відвідувань туристів.
    Кроки для реалізації проекту: спільно з інвесторами: 1) складання протоколу намірів про співпрацю; 2) розробка інвестиційного проекту; 3) підписання договору; 4) будівництво сільськогосподарської садиби для відпочинку туристів.

Контактні дані:
    Діана Мойш
    Тячівська районна державна адміністрація,
    Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
    90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
    Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
    E-mail:vidzez@ukr.net