• Новини / Заходи

Про стан погашення заборгованості обговорено на понеділковій нараді

Сьогодні, 20 листопада   відбулася понеділкова нарада, яку провів голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук.

В нараді також взяли участь -  перший  заступник Михайло Полажинець та заступник Віктор Погар, керівник апарату Богдан  Макусій, голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданик. А також присутніми у залі були керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організації району.
       Про стан погашення заборгованості за надані пільги та субсидії населенню Тячівського району, інформував начальник  Тячівського управління соціального захисту населення  державної адміністрації Василь Бонка. Про стан погашення недоїмки до Пенсійного фонду інформував начальник  управління Пенсійного фонду в Тячівському районі Сергій Данилич. За результатами понеділкової наради  Василь Дем’янчук надав ряд усних вказівок та доручень.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації