Підтримка та заохочення творчої молоді, яка гідно продовжує кращі традиції нашого талановитого і мудрого народу – один із пріоритетів влади уже не перший рік.
Щороку в області відзначають тих, хто своїм розумом, працею, наполегливістю і стараннями зумів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання показати найкращий результат і отримати 200 балів.
Цьогоріч в області за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 200 балів з предметів тестування отримали шестеро учнів закладів загальної середньої освіти: по два з математики, англійської мови та історії України.
Географічно випускники представляють заклади м. Ужгород (англійська мова), м. Мукачево (історія України), Берегівський район (англійська мова) і Ужгородську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради (двоє з математики та історія України).
31 липня на площі Народній в м. Ужгород інтелектуальну гордість Закарпаття вітав голова обласної державної адміністрації Олексій Петров. Звертаючись до кожного випускника, Олексій Геннадійович наголосив: „Нашій Вітчизні потрібні Ваш світлий розумі і високі поривання до знань. Ви зуміли переконати багатьох, що досягнення найкращого результату залежить від кожного особисто”.
Присутнім на урочистостях батькам очільник краю подякував за виховання дітей, їх підтримку і розуміння в будь-яких життєвих ситуаціях. На знак поваги і з найкращими побажаннями батьки отримали Подяки від голови обласної державної адміністрації.
Двохсотбальники 2020 року – Чуєв Костянтин, Меренич Василь, Лендьел Анастасія, Новіков Ерік, Кузьмик Каріна, Шаленик Крістіан – були відзначені грошовою премією і отримали адресний лист голови обласної державної адміністрації.
Хочеться наголосити, що у цьому році вперше сума одноразової грошової премії випускникам, які показали найвищий результат на ЗНО, становить 10 тисяч гривень кожному (без урахування утримання прибуткового податку).
Тож уже вкотре наші учні довели, що досягти високого результату реально і можливо, якщо наполегливо працювати. Зі свого боку влада Закарпаття всіляко підтримує розвиток освітньої галузі, адже це інвестиція в інтелектуальний потенціал регіону, що визначатиме майбутнє нашого краю і України в цілому.