![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/1708432723_1708432705804.jpeg)
Для 92% підлітків доступ до інтернету — базова потреба повсякденного життя.
Мережа — це доступ до необхідної інформації, допомога в навчанні та місце спілкування з друзями. Та окрім користі вона має приховані загрози, як-от кібербулінг.
Цькування в мережі — це справжнє онлайн-переслідування, яке негативно впливає на настрій, впевненість у собі та психічний стан.
Уявіть собі: людина, яка часто діє анонімно, поширює плітки, образи та погрози, щоб нашкодити дитині. Дитина не розуміє, чому на неї нападають, і часто не може захиститися.
Тож батькам варто знати, що робити, коли дитина стала жертвою кібербулінгу. Зібрали для вас поради в картках.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708432974_1708432955632.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/1708432822_1708432816774.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/1708432846_1708432832594.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/1708432853_1708432848026.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708432874_1708432863881.jpeg)