• Актуальне / Заходи / Суспільство

  Вчора "активісти" створили провокаційні події, а сьогодні в хід пішла дезінформація

                            
    Вчора, активісти в центрі Тячева влаштували справжні провокаційні події, а сьогодні починають займатися дезінформацією.

    Нагадуємо, спочатку учасники несанкціонованого мітингу в агресивній і ультимативній манері вимагали в кабінеті голови райради Івана Фабриція скликання позачергової сесії райради терміном за три години. Після чого позносили перед адмінбудівлею шини, які у разі невиконання своїх вимог пообіцяли спалити.
    У визначений час до мітингувальників звернувся голова райради Іван Фабрицій, який повідомив, що відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» позачергова сесія районної ради може бути скликана головою ради, або на вимогу однієї третьої депутатів районної ради.
        Нижче наводимо заяву + ВІДЕО звернення, адже, сьогодні, активісти займаються дезінформацією.
     Під час зустрічі з губернатором Геннадієм Москалем та  головою обласної ради Михайлом Рівісом в Ужгороді заявляють, що голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій ніяк не зреагував на активістів, а пішов «махнувши» на них рукою. Відео доказ додаємо.
  Прес-служба Тячівської РДА
  Заява голови Тячівської районної ради до учасників несанкціонованого мітингу 21.02.2018р.


  Відповідно до ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» позачергова сесія районної ради може бути скликана головою районної ради або на вимогу однієї третьої депутатів районної ради.
  10 січня цього року позачергова сесія мною вже скликалася. Тому зараз є необхідність ініціативи від однієї третьої депутатів про скликання позачергової сесії.
  Крім того, є розпорядження про скликання чергової сесії на 23 березня 2018 року. Тому питання, порушене вами, може розглядатися на сесії 23 березня, або - якщо до ради надійде звернення однієї третьої частини депутатів - я відповідно до Закону, скличу позачергову сесію, на якій буде розглянуто ваше питання.

  Голова ради                                                                 Іван Фабрицій