• Актуальне / Заходи

  Анатолій Полосков провів робочу зустріч із Крістіною Квін, тимчасовою повіреною у справах США

  Сьогодні голова облдержадміністрації Анатолій Полосков разом із заступником очільника області Іштваном Петрушкою провели робочу зустріч із Крістіною Квін, тимчасовою повіреною у справах США в Україні.Сьогодні голова облдержадміністрації Анатолій Полосков разом із заступником очільника області Іштваном Петрушкою провели робочу зустріч із Крістіною Квін, тимчасовою повіреною у справах США в Україні.
  «Важливість такого знайомства і особистого спілкування неможливо переоцінити, адже від Сполучених Штатів Америки є постійна підтримка та увага до Закарпаття.
  США були і залишаються нашим надійним партнером та одним із ключових інвесторів в економіку громад та області загалом», – підкреслив очільник краю.
  У межах зустрічі сторони обговорили результати низки успішно реалізованих проєктів, які, за словами Анатолія Полоскова, вже стали чудовим прикладом такого партнерства.
  Йшлося також про поточну соціально-економічну ситуацію в регіоні, зокрема й в умовах децентралізації, про втілення і запуск нових спільних ініціатив у галузі туризму, культури та освіти.
  Керівник області поділився з пані тимчасовою повіреною у справах США результатами та перспективами успішного втілення в нашому регіоні національних проєктів Президента України Володимира Зеленського щодо оновлення дорожньої, прикордонної, соціальної та медичної інфраструктури, програми «Велика реставрація» та впровадження сучасних цифрових інструментів чи не у всіх сферах суспільного життя.
  «Щиро вітаю пані Крістіну Квін на Закарпатті!
  Це саме той куточок світу та України, який точно запам’ятається краєвидами, культурою, традиціями та гостинними людьми», – додав Анатолій Полосков.