• Актуальне / Новини Закарпаття / Велике будівництво

На Рахівщині будують підпірні стінки між селами Білин і Кваси та у Діловому

Продовжується ремонт автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів. Будівельні роботи тривають одразу на кількох відрізках безпосередньо у межах Рахівського району. Про це повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОДА.
    Якісне відновлення та укріплення дорожнього полотна стало можливим завдяки втіленню в життя програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
    «Так, на кількох ділянках підрядник будує підпірні стінки, що дозволяє не лише укріпити береги, а й розширити дорогу», – зазначив Мирослав Білецький.
    Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області такі роботи проводять між селами Білин та Кваси, а також зводять стінку із габіонів у Діловому. За словами першого заступника очільника краю, підрядник планує завершити будівництво таких конструкцій до середини жовтня.
    Влаштування низової підпірної стінки із монолітного бетону вже закінчили між селами Ділове і Хмелів.

Фото Назва Розмір банера Адреса розташування