• Актуальне / Головне / Новини Закарпаття / Велике будівництво

  Частина автошляху М-25 у межах Ужгородського району повністю відновлена

  Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» дорожні артерії області кілометр за кілометром щодня стають кращими.
  Як повідомляє голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, у межах національної ініціативи частина автошляху М-25 Соломоново — Чоп — Велика Добронь — Косино (пункт пропуску) — Яноші уже повністю відновлена.
  «Мова про ділянки дороги М-25 в Ужгородському районі. Тут уже нове покриття, що доводить користь проєкту, швидкість та якість його реалізації», — зазначив очільник краю.
  Підрядна організація повністю зняла дорожнє полотно, провела регенерацію, підсилення основи, влаштувала два шари асфальтобетону та виконала повний комплекс супутніх робіт.
  «Раніше від Соломонова до Великої Доброні було чимало ям та вибоїн, що спричиняли дискомфорт водіям, впливали на стан автомобілів, створювали небезпечні аварійні ситуації та ускладнювали пересування між населеними пунктами», — зауважив Анатолій Полосков.
  За його словами, проводжують працювати і надалі, аби в області було тільки якісне дорожнє сполучення. Зараз ремонт маршруту міжнародного значення М-25 триває на Берегівщині.
  Фото Назва Розмір банера Адреса розташування