У новому приймальному відділенні в Тячеві вже понад чотири місяці пацієнти отримують якісну медичну допомогу

2021-10-22 17:00:28
Уновому приймальному відділенні в Тячеві вже понад чотири місяці пацієнти отримують якісну медичну допомогу. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.
«Жителів громади тут лікують висококваліфіковані спеціалісти за допомогою надсучасного обладнання. Це дає змогу проводити необхідні обстеження, встановлювати діагноз та за необхідності проводити передопераційну підготовку», – зазначив Ігор Шинкарюк.
У медичному осередку облаштовані приміщення для надання ургентної допомоги, є кабінети ультразвукової діагностики, комп'ютерної томографії, реанімаційна палата, мала операційна, процедурно-ендоскопічний кабінет.
За словами заступника очільника краю, для обстеження та діагностування за кошти державного бюджету у заклад охорони здоров’я закупили рентген Perform-X, комп'ютерно-томографічна система Revolution EVO 64-зрізова та апарат УЗД.
«Ми працюємо над тим, аби створити сучасні медичні осередки у різних куточках області, у яких закарпатці можуть швидко отримати якісну допомогу в будь-яких критичних ситуаціях», – підкреслив Ігор Шинкарюк.
Реалізувати капітальний ремонт з переплануванням 1 поверху акушерського-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги КНП «Тячівська районна лікарня» вдалося завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00