За три дні на залізничному вокзалі в обласному центрі вакцинувалося 66 закарпатців

2021-10-30 14:00:59
Цього тижня закарпатці вакцинувалися і на центральному залізничному вокзалі в Ужгороді.
 Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, за три дні тут зробили щеплення 66 людей.
«Зараз показник вакцинованих на цій локації не найвищий, але одне щеплення — це щонайменше одне врятоване життя!» — наголосив Ігор Шинкарюк.
Імунізуватися на вокзалі можна у понеділоксереду та п’ятницю з 12:00 до 16:00.
«Цей пункт потрібний безпосередньо для пасажирів потягів. Тепер вакцинуватися проти COVID-19 можна перед придбанням квитка чи подорожжю. Але імунізуватися тут може також і кожен охочий», — додав заступник голови Закарпатської ОДА.
Нагадаємо, що з 21 жовтня в Україні діють нові обмеження щодо регулярних та нерегулярних міжобласних перевезень. Для пересування між регіонами потрібно мати один із документів: сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест, експрес-тест на антиген, зроблений не пізніше як за 72 години до подорожі, довідку про одужання від COVID-19.