Закарпаття – один із двох регіонів України, що перебувають у «жовтій» зоні

2021-10-31 16:00:40
15 областей України перебувають на «червоному» рівні епідемічної небезпеки.
Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, тільки у двох регіонах досі «жовта» зона. Йдеться про Закарпаття та Кіровоградщину.
«Саме завдяки вакцинації ми можемо не допустити підвищення показників захворюваності, госпіталізації та смертності. Це важливо, оскільки за цими індикаторами визначають рівень епіднебезпеки у регіоні», — зауважив очільник краю.
За його словами, наша область поки має доволі непогану динаміку: люди активно імунізуються, сприяє цьому і розгалужена мережа вакцинальних центрів та пунктів.
»Не гайте часу — оберіть будь-яку локацію, зручний час, візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код, маску та зробіть щеплення проти COVID-19» — додав Анатолій Полосков.