На Ужгородщині між селом Тийглаш та м. Чоп підрядник відновлює одразу три мостові переходи.

2021-11-08 20:00:47
Умежах реалізації президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Закарпатті відновлюють дорожню інфраструктуру.
Ремонтні роботи тривають на різних ділянках маршруту міжнародного значення М-06 Київ – Чоп.
Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, на Ужгородщині між селом Тийглаш та м. Чоп фахівці працюють одразу на трьох мостах.
«На одній смузі першого мосту зі сторони Чопа підрядна організація уже завершує укладання асфальтобетону. Днями розпочнуть знімати покриття на іншій частині дороги для продовження ремонту мостового переходу», — зауважив Анатолій Полосков.