Анатолій Полосков та Денис Шмигаль оглянули Центр вакцинації в Ужгороді

2021-11-12 19:49:02
Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков разом із Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, що перебуває на Закарпатті з робочою поїздкою, оглянули один із Центрів вакцинації області, що діє в атріумі ОДА.
 
Як зауважив очільник краю, тут облаштовано усе для безпеки та зручності краян: розклеєні навігаційні наліпки, інформаційні матеріали про місця вакцинації та безпосередньо про щеплення, волонтери допомагають заповнювати форми, а медики консультують та імунізують населення.
Окрім цього, на цій локації також функціонує пункт допомоги з отримання СOVID-сертифікатів.
«Це зручно, оскільки у Центрі населення отримує щеплення проти коронавірусу, а згодом зможе згенерувати сертифікат про проходження вакцинації. Населення відзначає користь таких локацій, які ми розгорнули разом з Мінцифрою ще у Мукачеві та Хусті», – підкреслив Анатолій Полосков.
Також нещодавно графік роботи Центру збільшили: тепер в атріумі облдержадміністрації імунізують краян у будні з 9:00 до 19:00, а у вихідні до 16:00.
Після огляду вакцинального осередку очільник Закарпаття разом із Главою Уряду поспілкувалися з мобільною бригадою та закарпатцями, котрі імунізуються.


Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00