Кві 19

Четверо призовників Тячівщини поповнять лави Нацгвардії

 
000   
Сьогодні, 19 квітня  на Тячівщині відбулася урочиста відправка чотирьох   призовників з Тячівщини  на строкову військову службу до  Національної гвардії України.

 Зокрема, на урочистій відправці були присутні й перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець, завідувачий сектору по роботі з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату РДА Василь Калинич та військовий комісар Ігор Тищук.
   У свою чергу присутні привітали майбутніх військових, їх родини з новою сторінкою їхнього життя. Сьогодні, на військову службу відправилися 4 юнаків: Василь Вайнагій з Бедевлі, Володимир Рарич, Василь Мезей та Іван Канюка з Дубового.
 
  Юнаки навчатимуться військовій справі, після чого будуть направлені відповідно до військових спеціалізацій до частин. Успішно пройшовши медичну комісію та професійно-психологічний відбір  служитимуть наші земляки в лавах Національної гвардії України, що на Київщині. 

   Це перша відправка весняного призову 2017 року. Нагадуємо, що згідно з розпорядженням Кабміну, у квітні-травні до ЗСУ та інших військових формувань призвуть загалом 14 135 громадян, з них у Збройні сили України – 9135 осіб; у Нацгвардію України – 4200, у Державну спеціальну службу транспорту – 800.  

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

unnamed88888888888

444

 

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)