Лют 13

Зустріч із старожилом в с.Новоселиця

000 4«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний" – ця істина давно всім відома.
10 лютого в сільському клубі с.Новоселиця була проведена зустріч із старожилом Джуган Федіром Федіровичем , якому найближчим часо виповниться 86 років. Разом із дружиною у спільному шлюбі 61 рік. За час їхнього подружнього життя вони народили і виховали 11 дітей, мають 27 онуків і 15 правнуків. На зустрічі була присутня голова села Орябко В.В. яка привітала Федіра Федіровича, а також з привітанням виступили учні загально-освітньої школи та фольклорний колектив сільського клубу, завідуюча клубом Кошілка Г.І та студентка-практикантка Ужгородського коледжу культури і мистецтв Токар В.М.
Федір Федірович розповів про своє життя, відповідав на запитання учнів. На закінчення зустрічі працівники культури клубного закладу подякували Федіру Федоровичу за цікаву розповідь та життєві настанови і побажали,щоб кожен день додавав бадьорості, здоров'я, радості у спілкуванні в колі сім'ї та з односельчанами.

Відділ культури Тячівської РДА

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)