Керівник району та депутат обласної ради навідалися в табір "Ковчег" з солодкими дарунками

yuikjnhghj

Нещодавно, Ганичівська церква ЄХБ в селищі Солоне провела денний дитячий табір "Ковчег", куди і завітало з дарунками керівництво району та області. Зокрема,  Василь Дем'янчук голова Тячівської райдержадміністрації, Василь Мурга - депутат обласної ради, начальник управління лісового господарства області  та Анатолій Фіцай сільський голова с. Ганичі, які подарували відпочиваючим діткам пакунки солодощів.

95 дітей з Тячівського та Хустського району виявили бажання відвідати табір відпочинку з користю і цікаво провести час в спілкуванні, граючи ігри та вивчаючи біблійні уроки. Табір функціонує вже третій рік поспіль, програму втілює у життя ціла команда молоді, так звані "лідери". Діткам пропонується безліч можливостей –  триразове харчування, футбольне поле, біблійні уроки, різні розвиваючі та інтелектуальні ігри, похід в гори, різні співанки та квести.

- Літо, сонце, річка, гори та свіже повітря - що ще потрібно кожній дитині для незабутніх канікул та повноцінного відпочинку. Згадую себе в ці роки, як самі чекали вже ті довгоочікувані літні канікули, щоб відправитись на відпочинок у табір. Тим більше, варто зазначити, що ці кліматичні умови та краєвиди Тячівщини саме створюють чудову можливість для хорошого відпочинку. Вдячні також організаторам за виявлену кмітливість, ініціативу для створення такого відпочинку, що назавжди залишиться в їхніх маленьких радісних серцях. - ділиться враженнями голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук.

Сама малеча, що відпочивала в таборі, не хоче розлучатися ні з лідерами, а ні з новими друзями. Під час спілкування з відпочиваючими, найпопулярнішою відповіддю на запитання про переваги табору була така: "Тут є все! А чого ще не вистачає? Тим більше, сьогодні ще й солодкі пакунки подарували. Чекаємо вже наступного року".

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)