Лют 06

У Дубівському ДНЗ №2 урочисто відкрили нову групу (ФОТО)


lejdt
У четвер, 2 лютого, відбулося урочисте відкриття нової, дев’ятої групи у Дубівському ДНЗ №2. Тепер ще близько 30 малюків будуть охоплені дошкільною освітою.
А здійснити давню мрію дубівчан про відкриття ще однієї групи у закладі вдалось спільними зусиллями районної та селищної ради, які й профінансували ремонт застарілого приміщення й придбали необхідні меблі та інвентар.
Привітати дубівчан з приємною подією до закладу завітали перший заступник голови РДА Михайло Полажанець, голова районної ради Василь Каганець, головний спеціаліст управління освіти РДА Наталія Мацола, селищний голова Василь Носа, керівник ТОВ «Закарпатенерго» Іван Дзябко,  виконавець робіт ПП Денис Каганець, а також  завідуючі дитсадків з сусідніх сіл. 
Розпочався захід з символічного перерізання червоної стрічки на вході до групи. Здійснити цю місію доручили голові районної ради Василю Каганцю та селищному голові Василю Носі. Затим священик місцевої церкви отець Володимир освятив приміщення та привітав дубівчан з приємною подією. 
Відтак, присутні мали змогу  оцінити комфортність  зі смаком умебльованої зали, що розділена на зони для відпочинку та  ігор, а також практичність санвузла й роздягальні.  
Продовжилася офіційна частина заходу в актовому залі.
Найперше, до гостей звернулася  завідуюча Любов Цубера, яка подякувала керівникам районної та селищної влади за проявлену турботу до маленьких дубівчан. 
Завдяки підтримці як районної, так й селищної  влади у нашому садочку з’явилася ще одна, дев’ята група. Це неабияка радість. Тепер заклад охоплює дошкільним вихованням аж 230 малюків. Велика вдячність та хвала всім, хто доклав свої зусилля для цієї благородної справи, - зазначила Любов Михайлівна.
Виступили й представники влади –  Василь Каганець, Михайло Полажинець, Василь  Носа, а також Наталія Мацола. Окрім щирих зичень подальшого процвітання закладу, завідувач та працівники садка, а також виконавець ремонтних робіт отримали від районної ради, РДА, управління освіти РДА, селищної ради подяки та грамоти. 
Також привітав присутніх з приємною подіє керівник  ТОВ «Закарпатенерго» Іван Дзябко, який з нагоди свята подарував закладу проектор та ноутбук. 
Наприкінці заходу вихованці разом з наставниками представили гостям концерт. Маленькі україночки та козачки  порадували присутніх  мелодійними піснями, щирими віршованими рядками та запальними танцями.


Tyachiv.com.ua

 

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)