Жов 02

Розпорядження про внесення змін до розпорядження № 451 від 28.08.2015 року про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області

30.09.2015                                    Тячів                                      №  535

Про внесення змін до розпорядження № 451 від 28.08.2015 року про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  району

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 7 Закону України ″Про автомобільний транспорт″,  пунктів 7, 28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 та у зв’язку з допущеними неточностями і необхідністю внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.08.2015 року № 451:

1. Повернути на конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  району який має відбутися 8 жовтня 2015 року  автобусний маршрут Тячів - Руське Поле (Лонка).

2. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.09.2015 року № 519.

3. Сектору інфраструктури районної державної адміністрації опублікувати дане розпорядження на сайті районної державної адміністрації та довести до відома зацікавлених осіб.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова державної адміністрації                                                В. Дем’янчук

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)