Чер 07

Про заміну адресних покажчиків із найменуванням об’єктів топоніміки та вказівників населених пунктів району

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області

___06.06.2016___                                     Тячів                                          №__301__

Про заміну адресних покажчиків із найменуванням об’єктів

топоніміки та вказівників населених пунктів району

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 31.05.2016 № 273 «Про заміну адресних покажчиків із найменуванням об’єктів топоніміки та вказівників населених пунктів області», з метою заміни адресних покажчиків із найменуванням об’єктів топоніміки, вказівників населених пунктів району, перейменованих у рамках декомунізації:

1. Рекомендувати виконкомам місцевих рад та об’єднаних громад вжити необхідних заходів щодо забезпечення заміни (демонтаж старих, виготовлення та встановлення нових) адресних покажчиків із найменуванням вулиць, провулків, площ на об’єктах нерухомості, вказівників населених пунктів згідно із вимогами чинного законодавства та діючими стандартами.

2. Рекомендувати філії «Тячівський райавтодор» і «Рахівській дорожньо-експлуатаційній дільниці» вжити необхідних заходів щодо забезпечення заміни (демонтаж старих, виготовлення та встановлення нових) дорожніх вказівників перейменованих населених пунктів згідно із вимогами чинного законодавства та діючими стандартами.

3. Пропонувати виконкомам місцевих рад та об’єднаних громад, філії «Тячівський райавтодор» і «Рахівській дорожньо-експлуатаційній дільниці» про проведену роботу поінформувати державну адміністрацію до 20 грудня 2016 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Погара В.О.

Голова державної адміністрації                                                    В. Дем’янчук

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)