Бер 07

Чемпіонат Тячівського району з шашок-64 пройшов у с. Нересниця

IMG 20170305 120318Щорічно і вже традиційно у Тячівському районі проводиться чемпіонат району з шашок-64. Цьогорічний турнір-2017 року, відбувся в будинку культури с. Нересниця,

який викликав чималий інтерес у любителів шашкової гри з навколишніх сіл, а також м. Тячів, смт Солотвино, та зібрав 22 найсильніших шашкістів нашого району.

Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів з регламентом часу по 20 хв. на партію, що дало змогу учасникам змагань показати цікаву, змістовну, винахідливу гру, без жодного конфлікту. Інтригуючою і захоплюючою була спортивна атмосфера турніру. Але все ж таки перемогли сильніші.

В результаті напруженої боротьби перше місце виборов, і вперше став чемпіоном Тячівського району, професійний шахтар, кандидат у майстри спорту з шашок, Михайло Чербаник з смт Солотвино.

Друге місце у напруженій боротьбі і лише за кращим коефіціентом згідно комп’ютерної програми, виборов КМС, 12-ти кратний чемпіон Закарпатської області Студеняк О.Ю. з смт Солотвино.

Третє місце виборов кандитат у майстри спорту, підприємець, Василь Дьордяй з м. Тячів.

Також солідну гру показали: Михайло Дикун з с. Тарасівка, Мотря І.І. з м. Тячів, Стан Андрій, Країло В.І. з с. В.Угольки та інші.

Чемпіон та призери змагань показали досить хороші теоретичні знання, психологічну стійкість і наполегливість.

На високому рівні проходили змагання завдяки чіткого наполегливо та професійного суддівства, Давида Дем’янченко.

За підтримки голови Тячівської РДА Василя Дем’янчука, головного спеціаліста управління освіти державної адміністрації Кароліни Крулько, сільського голови Нересницької сільської ради Василя Гасинця переможці були нагороджені кубком, грамотами та медалями.

IMG 20170305 110611

IMG 20170305 112930IMG 20170305 112938IMG 20170305 120307На фото автора: учасники турніру.