Бер 15

Робоча поїздка в село Теребля

nthtkz 4

Цього тижня голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук навідався з робочим візитом в село Теребля. У поїздці його супроводжували перший заступник Михайло Полажинець та депутат Закарпатської облради Іван Куцина.

Насамперед у кабінеті сільського голови за участі керівника села Руслана Янчія та районного депутата Василя Даруди відбулася коротке обговорення питань соціального розвитку населеного пункту та вирішення найбільш актуальних проблем.

Відтак всі разом навідались на деякі об'єкти інфраструктури і зокрема на узбережя річки Теребля. В багатьох місцях ця норовлива річка змінила русло і підмила берегоукріплення, що під час паводків загрожує підтопленням майже 300 дворогосподарствам.

Також проблемним питанням є навісний міст, який з'єднує Верхній та Нижній Росул з Тереблею. Під час останнього повноводдя його було зруйновано і мешканцям присілків фактично доводиться вбрід добиратися в село.

Тож сільський голова Руслан Янчій показав в якому місці найкраще б відновити перехід через річку, наголосивши при тому, що без проведення регуляції та берегоукріплення частина села залишається під загрозою підтоплень.

Також учасники робочої поїздки зустрілись з громадськими активістами, які висловили стурбованість через масову вирубку навколишніх лісів, і зокрема такої породи як дуб. Складування деревини здійснюється на території колишнього радгоспу і на думку людей така діяльність є незаконною.
В той же час така маштабність рубки може призвести до екологічної катастрофи, бо місцеві мешканці вже відчувають нестачу питної води - в селі висихають криниці та колодязі.

І хоч поспілкуватися з приватним підприємцем через його відсутність на той час на території не вдалося, головою РДА надано доручення перевірити законність такої діяльності та лісозаготівлі.

Відтак за результатами робочого візиту буде надано сприяння районної влади у вирішенні обговорених проблемних питань села Теребля.
Також учасники поїздки навідалися у селище Буштино, де оглянули руйнування дамби під час останнього паводку. З приводу чого буде розглянуто проведення заходів із берегоукріплення й захисту населення від водної стихії.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
nthtkz 1

nthtkz 2
nthtkz 3