Лют 01

alt alt

Вчора під головування голови адміністрації Івана Бринзяника  відбулася нарада щодо стану пасажирських перевезень у районі. У роботі наради взяли участь: заступник голови державної адміністрації Федір Стан, начальник відділу ВДАІ Тячівського РВ  У МВС України в Закарпатській області Василь Варга,  начальник ДПІ у Тячівському районі Закарпатської області ДПС Ілля Матьола, начальник управління праці соціального захисту населення Тячівського району Олександр Югас, голова асоціації автоперевізників Іван Немеш, перевізники, що здійснюють перевезення на підставі дозволів Закарпатської ОДА. На запрошення керівництва району на нараду приїхали: заступник Закарпатської “Укртрансінспекції” Володимир Міца,  заступник начальника відділу ліцензування та адміністративних послуг Петро Ізай, головний спеціаліст відділу ліцензування та адміністративних послуг Сергій Кейс. На початку наради  було озвучено законодавчі нововведення, що стосуються пасажирських перевезень. А відтак за їх організацію відтепер відповідатимуть районні адміністрації.  Ситуація, що склалася у районі є непростою.  Чимало сіл  не мають регулярних автобусних маршрутів, зокрема з Дубівського куща. У такі села як Усть-Чорна та Лопухово через поганий стан доріг рейсові автобуси майже не їздять. Їх практично замінили нелегальні маршрутчики, які не мають дозвільних документів  і не гарантують безпеку перевезень. Після банкрутства ТОВ Тячівський АТП, де проводилася передрейсова перевірка автобусів та водіїв, фактично відсутній належний контроль та база для нього. Тому на сьогодні першочерговим завданням влади є винайти можливість забезпечити відповідну матеріально-технічну базу для належної перевірки технічного стану автобусів та для огляду водіїв медиками.

Було запропоновано декілька варіантів виходу із такої ситуації, для надання пропозицій залучено депутата районної ради Андрія Терпяка.  З боку голови районної адміністрації Івана Бринзяника прозвучало запевнення щодо особистого контролю з вирішення проблем пасажирських перевезень у районі.

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)