Лют 07

alt alt alt

У великому залі Тячівської районної державної адміністрації проведено навчання за програмою короткострокового семінару для голів сільських та селищних рад Рахівського, Тячівського, Хустського, Міжгірського та Іршавського щодо реалізації стратегії соціально-економічного розвитку сільських території « Рідне село» в Закарпатській області. Організовано навчання облдержадміністрацією спільно з Львівським національним аграрним університетом. Провели семінар: заступник начальника головного управління агропромислового розвитку ОДА В.І.Тереля, доценти: І.Б. Яців, Р.П.Возняк, Н.Є. Стойко, О.Я. Микула. Було розглянуто наступні теми: 1.Про громадські організації в забезпеченні соціального розвитку сільських територій. 2. Сучасні проблеми та законодавче забезпечення земельних відносин. 3. Роль землеустрою у розвитку сільських територій. 4.Перспективи запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення. В рамках реалізації стратегії «Рідне село» Львівський національний аграрний університет надає науково-методичну допомогу керівникам сільських і селищних рад, а також забезпечує їх навчання згідно з тематичним планом постійно діючого семінару.

Відділ з питань внутрішньої політики апарату державної адміністрації

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)