У К Р А Ї Н А Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області

2018-02-08 14:19:13
                                                              
  08.02.2018                                                 Тячів                                            №  58
Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі
території Тячівського району
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 7 Закону України ″Про автомобільний транспорт″, пунктів 7, 28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 та з метою визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району:
1. Оголосити конкурс на автобусні маршрути - об’єкти конкурсу відповідно до додатку, який провести 27 березня 2018 року о 10:00 год. київського часу в малому залі засідань районної державної адміністрації.
2. Сектору інфраструктури відділу енергоефективності, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу опублікувати дане розпорядження в районній газеті ″Дружба″ та на сайті районної державної адміністрації.
3. Робочому органу ПП ″Мукачів - АТПП″ забезпечити прийом та обробку документів, надання консультацій та бланків документів перевізникам-претендентам відповідно до укладеної угоди між райдержадміністрацією та робочим органом з врахуванням вимог затверджених Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації  Погара В. О.
Голова державної адміністрації                                       В. Дем’янчук
Додаток
до розпорядження
08.02.2018  №58
Перелік маршрутів – об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходятьза межі району
Н п/п№ марш
руту
Початковий та кінцевий пункти маршрутуПротяжність (км)Кількість оборотних рейсівКількі
сть автобу
сів (міні
мум)
Паса
жиро
місткість
Режим рухуПеріоди
чність викона
ння рейсів
123546789
1322-1Тячів – Буштино (до повороту на с. Вишково)14,0два оборотних рейси1від 12звичайнийпостійно, 1-5
2323Тячів – Новоселиця (через Криве)29,9один оборотній рейс1від 12звичайнийпостійно, 1-5
3326Тячів - Солотвино29,8два оборотних рейси1від 12звичайнийпостійно, 1-5
4327-1Тячів – Тарасівка (через Криве)44,0один оборотній рейс1від 12звичайнийпостійно, 1-5
5333-1Тячів-Широкий Луг (через Криве)44,4один оборотній рейс1від 12звичайнийпостійно, 1-5
6338Тячів - Тересва9,0два оборотних рейси1від 12звичайнийпостійно, 1-5
Керівник апарату
державної адміністрації                                                              Б. Макусій
З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Голова районної державної      адміністрації
      В. Дем’янчук
У М О В И
конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району
1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів (далі - Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та  «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу).
2. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, є районна державна адміністрація (далі - Організатор).
3. На конкурс виносяться маршрути (рейси), які входять до затвердженої Організатором мережі приміських автобусних маршрутів.
4. До конкурсу допускаються претенденти :
- які зареєстровані в Єдиному реєстрі підприємців і сплачують податки, мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, використовують  автобуси відповідного класу і мають резервний автобус для заміни у разі виходу техніки з ладу (10 відсотків для приміського сполучення);
- мають транспортні засоби пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (по можливості) та дотримуються при цьому державних соціальних стандартів;
утримують транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечуютьбезпеку дорожнього руху;
- забезпечують проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв;
- пропонують нижчі від конкурентів тарифи на перевезення пасажирів.
5. Забороняється використання перевізниками автобусів переобладнаних з вантажних транспортних засобів без відповідних сертифікатів.
6. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами  комфортності та інше. 
7. Організатор  може укладати з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів не більше, як на 3 роки.        
2
Подання документів для участі у конкурсі:
Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу  заяву та анкету  про участь в конкурсі  і наступні документи:
нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень  пасажирів  (може подаватися в одному примірнику), якщо
перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті та копії ліцензійних карток на кожний автобус;
документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;
копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових  реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
 копія штатного розпису,податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали (при наявності).
Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються перевізником-претендентом або його уповноваженою особою  та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами та  подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) відповідальній особі – секретарю конкурсного комітету                Балога Івану Васильовичу,телефони: 050-942-44-09; 050-925-53-23;      068–645-90-31.
Термін подачі документів 30 календарних днів з моменту опублікування данного оголошення в засобах масової інформації.
Для довідок з питань проведення конкурсу звертатись до Тячівської РДА  за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 30, каб. 412 з  9:00 до 16:00 год.
Згідно з кошторисом,розмір плати за участь в конкурсіна один об’єкт-маршрут встановлюється у розмірі 2811,00 (дві тисячі вісімсот одинадцять) грн., які потрібно  перерахувати в «Приватбанк» для ПП «Мукачів - АТПП»  на р/р 26006053907123МФО 312378 Закарпатське РУ ЕДПРОУ/ДРФО 34563764. Призначення платежу: за участь в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті в межах Тячівського району ( вказати дату проведення конкурсу).
Перевізникам – претендентам, які не стали переможцями конкурсу або не допущені до участі в конкурсі, плата за участь у конкурсі  не повертається.
Конкурс проводиться   27березня 2018 року о 10:00 годині к.ч. в приміщенні малого залу адмінбудівлі РДА за адресою м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
Голова конкурсного комітету                                                   В. Погар
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00