ТОВ «Золотий фрукт» та СФГ «Галла»

2019-07-11 11:11:37

Назва підприємства:
ТОВ «Золотий фрукт» та СФГ «Галла»

Юридична та фактична адреса:
Юридична адреса: 90556,Закарпатська обл., Тячівський р-н,смт.Буштино, вул..Набережна,65
Фактична адреса: 90556,Закарпатська обл., Тячівський р-н,смт.Буштино, вул..Торгова, 3

Прізвище та контактні дані керівника:
Галамбіца Людмила Костянтинівна

Електронна адресе, веб-сторінка підприємства:
golden_fruit@ukr.net
www.goldenfruit.ub.ua

Вид діяльності та перелік продукції:
ТОВ «Золотий фрукт» спеціалізується на виготовленні екологічно чистих і корисних цукерок із сухофруктів облитих шоколадом.
Чорнослив у шоколаді, курага в  шоколаді, персик в шоколаді, інжир в шоколаді, фініки в шоколаді
СФГм «Галла»  займається вирощуванням зерняткових та кісточкових фруктів

Фініки, персики, курага, чорнослив — не тільки солодкі, але і дуже корисні, особливо для серця і судин, оскільки в них містяться такі мінерали як калій, натрій, залізо, кальцій, магній. До того ж сухофруктами легко вгамувати почуття голоду, і в якості перекусу вони куди вже краще калорійного хот-дога.
30 г в день сухофруктів (дві цукерки Golden Fruit) - одного виду або міксуванням - і солодко, і корисно.
Сухофрукти багаті грубою клітковиною, а тому не тільки втамовують голод, але й сприяють відмінній роботі шлунково-кишкового тракту.
Кондитерська фабрика «Golden Fruit» подбала про це і пропонує смачні подарункові набори корисних цукерок. Такий подарунок підійде як для дітей, так і для дорослих. Адже наші солодощі виготовлені в прекрасному екологічному куточку Закарпаття, смачні і корисні. Виробляються без ніяких шкідливих барвників, консервантів та добавок.
Цукерки "Сухофрукти з горіхом" - яскравий приклад корисних солодощів!