Первинна обробка та переробка грубої овечої вовни на базі Асоціації фермерів та приватних землевласників Тячівського району

2019-07-09 14:30:26

Мета пропозиції: перепланування місцевої промисловості на основі процесів обробки овечої вовни в умовах сільськогосподарських та інших формувань та перетворення в ізоляційний матеріал для будинків.

Майнові права на землю: загальна площа земельних ділянок членів Асоціації – до 300 га. Підписана Угода про співпрацю та взаємодію між Тячівською районною державною адміністрацією, комунальним підприємством «Свидовець» Лопухівської сільської ради та Асоціацією фермерів та приватних землевласників Тячівського району щодо раціонального використання гірських пасовищ площею 4302,1572 га.

Організаційна правова форма: асоціація

Статутний фонд: загальний фонд членів (фермерських господарств)

Основна продукція: 505 голів великої рогатої худоби, в тому числі 255 голів корів та 3986 голів овець та кіз.

Місцеві фактори: на території району розташовані великі полонинські масиви для випасу отар овець у літній період.

Термін реалізації проекту: проект може бути реалізований протягом 1-2 роки.

Термін окупності проекту: близько 3 роки, зважаючи на цінову ситуацію на ринку.

Кроки для реалізації проекту: спільно з інвесторами: 1) складання протоколу намірів про співпрацю; 2) розробка інвестиційного проекту; 3) підписання договору; 4) створення пункту прийому вовни на базі існуючих приміщень; 5) придбання необхідного обладнання для переробки; 6) експорт готової продукції.Aim of project proposal: re-planning of local industry based on sheep wool processing in agricultural conditions and other forms and turning it into insulating material for houses.

Land ownership: the total area of land - up to 300 hectares. A cooperation agreement was signed between the Tyachiv district state administration, the communal enterprise «Svidovets» of Lopukhiv village council and the Association of farmers and private landowners of Tyachiv district on the rational use of mountain pastures with the area of 4302,1572 hectares.

Organizational legal form: Association.

Capital fund: general fund of members (farmers).

Farm livestock: 505 heads of cattle, including 255 heads of cows and 3986 heads of sheep and goats.

Positive local factors: in the district there are large mountain valleys that are suitable for grazing sheeps.

Project realization terms: the project can be implemented within 1-2 years.

Project payback period: about 3 years, taking into account the situation on the price market. Project objectives: together with the investors: 1) drafting a protocol of cooperation intentions; 2) development of an investment project; 3) signing of an agreement; 4) creation of a wool piking point; 5) purchase of the necessary equipment for processing wool; 6) export of finished products.