• Інвестиційні пропозиції

Первинна обробка та переробка грубої овечої вовни на базі Асоціації фермерів та приватних землевласників Тячівського району

Мета пропозиції: перепланування місцевої промисловості на основі процесів обробки овечої вовни в умовах сільськогосподарських та інших формувань та перетворення в ізоляційний матеріал для будинків.

Майнові права на землю: загальна площа земельних ділянок членів Асоціації – до 300 га. Підписана Угода про співпрацю та взаємодію між Тячівською районною державною адміністрацією, комунальним підприємством «Свидовець» Лопухівської сільської ради та Асоціацією фермерів та приватних землевласників Тячівського району щодо раціонального використання гірських пасовищ площею 4302,1572 га.

Організаційна правова форма: асоціація

Статутний фонд: загальний фонд членів (фермерських господарств)

Основна продукція: 505 голів великої рогатої худоби, в тому числі 255 голів корів та 3986 голів овець та кіз.

Місцеві фактори: на території району розташовані великі полонинські масиви для випасу отар овець у літній період.

Термін реалізації проекту: проект може бути реалізований протягом 1-2 роки.

Термін окупності проекту: близько 3 роки, зважаючи на цінову ситуацію на ринку.

Кроки для реалізації проекту: спільно з інвесторами: 1) складання протоколу намірів про співпрацю; 2) розробка інвестиційного проекту; 3) підписання договору; 4) створення пункту прийому вовни на базі існуючих приміщень; 5) придбання необхідного обладнання для переробки; 6) експорт готової продукції.

Контактні дані:
    Діана Мойш
    Тячівська районна державна адміністрація,
    Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
    90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
    Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
    E-mail:vidzez@ukr.net