• Інвестиційні пропозиції

Виробництво Карпатських заморожених ягід та грибів

Мета пропозиції: сприяння економічного зростання гірських територій шляхом створення підприємств по замороженню Карпатських ягід та грибів.

Опис проекту: однією з родзинок карпатських гір є екологічно чисті, багаті на вітаміни, корисні для здоров’я ягоди та гриби.
    Центрами збиральництва в районі є населенні пункти Руська Мокра, Лопухів, Усть-Чорна, Глибокий Потік. Кожен з цих населених пунктів має відповідну територію та приміщення для організації даного виду виробництва. А так як карпатські ягоди та гриби високо цінуються не тільки в Україні а і за кордоном проблема збуту в даній галузи практично відсутня.

Основні заходи:
    • отримання дозвільної документації;
    • придбання камери зберігання готової продукції (температура -25);
    • придбання камера очистки і розфасовки ягід та грибів (температура -5);
    • облаштування цеху консервації;
    • придбання тунелю шокової заморозки ягід та грибів (температура -40);
    • облаштування залу для миття ягід та грибів;
    • придбання камери охолодження.

Майнові права на землю: Русько Мокрянська, Лопухівська, Усть-Чорнянська, Глибоко Потіцька селищні ради готові надати територію та приміщення для організації виробництва по замороженню ягід та грибів.

Контактні дані:
    Діана Мойш
    Тячівська районна державна адміністрація,
    Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
    90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
    Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
    E-mail:vidzez@ukr.net