Виробництво Карпатських заморожених ягід та грибів

2019-07-09 15:34:09

Мета пропозиції: сприяння економічного зростання гірських територій шляхом створення підприємств по замороженню Карпатських ягід та грибів.

Опис проекту: однією з родзинок карпатських гір є екологічно чисті, багаті на вітаміни, корисні для здоров’я ягоди та гриби.
Центрами збиральництва в районі є населенні пункти Руська Мокра, Лопухів, Усть-Чорна, Глибокий Потік. Кожен з цих населених пунктів має відповідну територію та приміщення для організації даного виду виробництва. А так як карпатські ягоди та гриби високо цінуються не тільки в Україні а і за кордоном проблема збуту в даній галузи практично відсутня.

Основні заходи:
• отримання дозвільної документації;
• придбання камери зберігання готової продукції (температура -25);
• придбання камера очистки і розфасовки ягід та грибів (температура -5);
• облаштування цеху консервації;
• придбання тунелю шокової заморозки ягід та грибів (температура -40);
• облаштування залу для миття ягід та грибів;
• придбання камери охолодження.

Майнові права на землю: Русько Мокрянська, Лопухівська, Усть-Чорнянська, Глибоко Потіцька селищні ради готові надати територію та приміщення для організації виробництва по замороженню ягід та грибів.Aim of project proposal: promotion of mountain areas economic growth by creating freezing enterprises of Carpathian berries and mushrooms.

Description: the curiosity of Carpathian mountains is ecologically clean, rich in vitamins, useful for people’s health berries and mushrooms. District colecting centers are the villages Ruska Mokra, Lopukhiv, Ust-Chorna, Glubokiy Potik. Each of these centers has an appropriate territory and accommodation for the organization of this kind of enterprise. Taking into account that carpathian berries and mushrooms are highly valued not only in Ucraine but also abroad the problem of marketing will be practically absent.

The main objectives:
• obtaining necessary permits;
• purchasing a storage chamber for frozen products (temperature -25);
• purchasing a clearing and packing chamber for berries and mushrooms (temperature -5);
• arrangement of conservation department;
• acquisition of a shock freezing berry and mushroom tunnel (temperature -40);
• arrangement a room for washing berries and mushrooms;
• Purchasing a cooling chamber.

Property rights: the village councils of Russka Mokra, Lopukhiv, UstChornya, Glybokiy Potik are ready to endow the territory needed for the realization of the project and also are ready to give the premises which are necessary for the production of frozen berries and mushrooms.