• Інвестиційні пропозиції

  Тереблянські геотермальні води


  Мета пропозиції: розкрити туристично-рекреаційний потенціал об’єкту з метою залучення інвестицій для використання термальної води в лікувальних цілях, а також створення санаторно-курортної зони в с. Теребля.

  Опис: родовище знаходиться на території с. Теребля, на рівній незабудованій місцевості. Тепловий потенціал родовища був вивчений в 1997-1998 рр. в процесі буріння свердловини «Теребля 6», основною метою якої були пошуки родовища нафти та газу. Виконане в процесі буріння, поінтервальне випробування показало, що на глибинах 2009-2240 і 2300-2354 м. виявлені прояви термальних вод, дебети яких, відповідно склали 83 м³/добу і 500 м³/ добу, а мінералізація – 131 г/дм³. Обсяг родовища складає понад 27 тис³ із тепловим потенціалом 44,6 МВт. Мінеральні води свердловини з високим вмістом солі відносяться до метанового, йодобромного, борного, хлоридного, натрієвого та високотермально розсолу. Температура місцевих гейзерів - 89 С, що значно вище ніж у знаменитих ісландських.

  Основні завдання:
  • Будівництво двох відкритих басейнів та двох критих з прісною водою, які б обігрівалися за рахунок термальної води;
  • Будівництво приміщення на 15-20 ванн, для використання у лікувальних цілях соляної ропи;
  • Приміщення для виготовлення та розфасовки лікувальних солей ;
  • Придбання обладнання для викачки термальної води;
  • Будівництво системи теплообміну;
  • Будівництво закладів харчування;
  • Створення мережі торгівельних закладів по продажу сувенірів, спортивного та туристичного інвентарю, товарів повсякденного споживання.

  Майнові права на землю: Для реалізації проекту відводиться земельна ділянка площею 1,5-2 га із земель запасу Тереблянської сілської рад.

  Контактні дані:
  Діана Мойш
  Тячівська районна державна адміністрація,
  Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
  90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
  Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
  E-mail:vidzez@ukr.net  View in English

  Перегляньте також