• Інвестиційні пропозиції

Гірськолижний комплекс «Руська Мокра»

Мета пропозиції: побудова сучасного гірськолижного комплексу та розвиток зимового виду відпочинку в регіоні.

Опис: побудова сучасного гірськолижного комплексу в урочищі «Скорохуватий» в с. Руська Мокра, найбільшим сніжним місцем Закарпаття, де сніг лежить у середньому 178 днів, а сніговий покрив 116 днів, це зумовлено специфікою розташуванням села серед гірських хребтів, які суттєво затіняють територію села від прямих сонячних променів, при побудові гірськолижного комплексу є можливість розміщення системи канатно-крісельних витягів від вул. Миру на полонину Красна. Орієнтовною довжиною витягів 1000 м, 500 м, 500 м та сукупною пропускною здатністю 600 осіб на годину. Привабливим фактором для шанувальників гірськолижного відпочинку і зимових видів спорту є те, що лижні траси знаходитимуться на висоті 1492 м над рівнем моря.

Основні завдання:
    • Будівництво білля підніжжя полонини сучасного готельного комплексу;
    • Встановлення гірськолижних підйомників від вул. Миру до полонини Красної;
    • Розробка та маркування туристично-спортивних маршрутів: лижних, пішохідних, екологічних;
    • Будівництво закладів харчування;
    • Створення мережі торгівельних закладів по продажу сувенірної продукції, спортивного та туристичного інвентарю, товарів повсякденного споживання;
    • Освітлення гірськолижних трас;
    • Капітальний ремонт під’їзної дороги;
    • Будівництво високовольтної лінії електропередач.

Майнові права на землю: для реалізації проекту відводиться земельна ділянка площею 1 га із земель запасу району.

Контактні дані:
    Діана Мойш
    Тячівська районна державна адміністрація,
    Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
    90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
    Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
    E-mail:vidzez@ukr.net