Профілакторій Вільхівські Лази

2019-07-10 13:40:42

Мета пропозиції: розвиток туристично-рекреаційної та санаторно-курортної галузі Тячівського району.

Опис: об’єкт складається з основного лікувального двоповерхового корпусу та 4-х дерев’яних будиночків, кафе недобудоване. Підведено опалення, електропостачання, водопостачання та водовідведення. Загальна площа земельної ділянки об’єкта 2,1 га.

Основні завдання: проведення зовнішніх та внутрішніх ремонтних робіт лікувального двоповерхового корпусу та 4-х дерев’яних будиночків, кафе, будівництво басейну, оздоблення території об’єкту та створення на базі профілакторію сучасного санаторно-оздоровчного SPA-відпочинку.

Майнові права на землю: профілакторій перебуває в приватній власностіAim of project proposal: the development of tourism and recreation industry of Tyachiv district.

Description: the object consists of a main two-storey medical building and 4 wooden houses, unfinished cafe. Heating, electricity, water and drainage are available. Total area of the object accounts 2.3 hectares.

Main objectives: carrying out external and internal repair works of the medical two-story building and 4 wooden houses, building of a swimming pool, territory decoration and the creation of a modern sanatorium and health spa-resort on the basis of the dispensary.

Land ownership: private (the current owner is willing to discuss a joint venture or sale).