Завод по розливу мінеральної води

2019-07-10 13:46:05

Мета пропозиції: створення підприємства з видобування та розливу мінеральної питної води, що дозволить ініціатору проекту здобути міцні позиції на українському та зарубіжних ринках.

Опис: джерела мінеральної води знаходяться на території Кричівської сільської ради, офіційно їх називають - «гідрологічні пам’ятки природи місцевого значення №1 і №2». У першому джерелі мінералізація води становить 0,28 г/л, основні мікроелементи – марганець, нікель, цинк. Такий склад робить цю воду придатною для лікування захворювань органів травлення, а друге джерело згідно з лабораторними аналізами, значно насиченіша мінералами (0,80 г/л), хоча обидві належать до вуглекислих, гідрокарбонатно-натрієво-кальцієвих вод. Джерела знаходяться через дорогу один від одного.

Основні завдання:
• будівництво виробничого і складського приміщення;
• закупка обладнання;
• організація рекламної кампанії
• організація випуску негазованої, слабогазованої та сильногазованої мінеральної води в ПЕТ та склові об’ємом 0,5 л та 1,5 л.

Майнові права на землю: можливість викупу або оренди двох земельних ділянок, які знаходяться безпосередньо біля джерел, площею 1,5 гектарів кожна.Aim of project proposal: creation of an enterprise on extraction and bottling of mineral drinking water, which will allow the investor to gain strong positions in the Ukrainian and foreign markets.

Description: mineral springs are located on the territory of Krychovo village, officially they are called – «nature hydrological monuments of local importance №1 and №2». In the first spring the mineralization of water is 0.28 g / l, the main trace elements are manganese, nickel, zinc. The composition makes this water suitable for the treatment of digestive system diseases. The second spring according to laboratory tests, is much more saturated with minerals (0.80 g / l), although both belong to carbonaceous, hydrocarbonate-sodium-calcium waters. Sources are situated across the road from each other.

The main objectives:
• building of a warehouse and manufacturing premises;
• equipment procurement;
• organization of an advertising campaign;
• organization of mineral water bottle production of non-carbonated, low-gas and high-mineralized water in PET and glass volume of 0.5 l and 1.5 l.

Land ownership: possibility of redemption or lease of two land plots, for the realization of the project a land plot of 1 hectare will be allocated from the district land reserve, which are located directly near the sources, with an area of 1.5 hectares each.