• Інвестиційні пропозиції

  Завод по розливу мінеральної води


  Мета пропозиції: створення підприємства з видобування та розливу мінеральної питної води, що дозволить ініціатору проекту здобути міцні позиції на українському та зарубіжних ринках.

  Опис: джерела мінеральної води знаходяться на території Кричівської сільської ради, офіційно їх називають - «гідрологічні пам’ятки природи місцевого значення №1 і №2». У першому джерелі мінералізація води становить 0,28 г/л, основні мікроелементи – марганець, нікель, цинк. Такий склад робить цю воду придатною для лікування захворювань органів травлення, а друге джерело згідно з лабораторними аналізами, значно насиченіша мінералами (0,80 г/л), хоча обидві належать до вуглекислих, гідрокарбонатно-натрієво-кальцієвих вод. Джерела знаходяться через дорогу один від одного.

  Основні завдання:
  • будівництво виробничого і складського приміщення;
  • закупка обладнання;
  • організація рекламної кампанії
  • організація випуску негазованої, слабогазованої та сильногазованої мінеральної води в ПЕТ та склові об’ємом 0,5 л та 1,5 л.

  Майнові права на землю: можливість викупу або оренди двох земельних ділянок, які знаходяться безпосередньо біля джерел, площею 1,5 гектарів кожна.

  Контактні дані:
  Тячівська районна державна адміністрація,
  Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
  90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
  Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92.
  E-mail:vidzez@ukr.net  View in English

  Перегляньте також