• Інвестиційні пропозиції

Завод по розливу мінеральної води

Мета пропозиції: створення підприємства з видобування та розливу мінеральної питної води, що дозволить ініціатору проекту здобути міцні позиції на українському та зарубіжних ринках.

Опис: джерела мінеральної води знаходяться на території Кричівської сільської ради, офіційно їх називають - «гідрологічні пам’ятки природи місцевого значення №1 і №2». У першому джерелі мінералізація води становить 0,28 г/л, основні мікроелементи – марганець, нікель, цинк. Такий склад робить цю воду придатною для лікування захворювань органів травлення, а друге джерело згідно з лабораторними аналізами, значно насиченіша мінералами (0,80 г/л), хоча обидві належать до вуглекислих, гідрокарбонатно-натрієво-кальцієвих вод. Джерела знаходяться через дорогу один від одного.

Основні завдання:
    • будівництво виробничого і складського приміщення;
    • закупка обладнання;
    • організація рекламної кампанії
    • організація випуску негазованої, слабогазованої та сильногазованої мінеральної води в ПЕТ та склові об’ємом 0,5 л та 1,5 л.

Майнові права на землю: можливість викупу або оренди двох земельних ділянок, які знаходяться безпосередньо біля джерел, площею 1,5 гектарів кожна.

Контактні дані:
    Діана Мойш
    Тячівська районна державна адміністрація,
    Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
    90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
    Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
    E-mail:vidzez@ukr.net