Цегельний завод в с. Колодно

2019-07-10 13:51:48

Мета пропозиції: експлуатація родовища глини через будівництва цегельного заводу.

Опис проекту: родовище глини знаходиться на околицях с. Колодне, яке знаходиться за 18 км від Тячева, Колоднянська сільська рада готова виділити більше 10 га землі під організацію цегляного виробництва. Хоча на території Тячівського району діють два підприємства по виготовленню цегли, їхні об’єми не перекривають попит, тому відкриття нового підприємства яке буде працювати із новим сучасним обладнанням є дуже доцільним та перспективним напрямком інвестування.

Характеристика родовища: розкрив – грунтово-рослинний шар – 0,2м, глина сіра, бурувато-сіра, зеленувато-сіра– 8,2 м.

Основні завдання:
• отримання спеціальної ліцензії від Держкомітету природних ресурсів на експлуатацію родовища;
• будівництво заводу;
• визначення технології вироблення глини;
• покупка обладнання;
• організація продажів.

Майнові права на землю: землі запасу Колоднянської сільської ради.Aim of the proposal: exploitation of clay deposit through construction of a brick factory.

Description: clay deposit is situated near Kolodno village, 18 km from Tyachiv, Kolodno village council is ready to allocate more than 10 hectares of land for the organization of brick production. Though there are two brik factory’s in Tyachiv district their volumes do not overlap market demand, that’s why the opening of a new company that will work with new modern equipment is a very worthwhile and promising area of investment.

Deposit characteristic: open - soil and vegetation layer - 0,2 m, clay gray, brownish-gray, greenish-gray-8,2 m.

Main objectives:
• obtaining of a special license from the State Committee of Natural Resources for the exploitation of the deposit;
• factory construction;
• definition of production clay technology;
• purchase of equipment;
• marketing organization.

Land ownership: Kolodno village lands.