• Інвестиційні пропозиції

Цегельний завод в с. Колодно

Мета пропозиції: експлуатація родовища глини через будівництва цегельного заводу.

Опис проекту: родовище глини знаходиться на околицях с. Колодне, яке знаходиться за 18 км від Тячева, Колоднянська сільська рада готова виділити більше 10 га землі під організацію цегляного виробництва. Хоча на території Тячівського району діють два підприємства по виготовленню цегли, їхні об’єми не перекривають попит, тому відкриття нового підприємства яке буде працювати із новим сучасним обладнанням є дуже доцільним та перспективним напрямком інвестування.

Характеристика родовища: розкрив – грунтово-рослинний шар – 0,2м, глина сіра, бурувато-сіра, зеленувато-сіра– 8,2 м.

Основні завдання:
    • отримання спеціальної ліцензії від Держкомітету природних ресурсів на експлуатацію родовища;
    • будівництво заводу;
    • визначення технології вироблення глини;
    • покупка обладнання;
    • організація продажів.

Майнові права на землю: землі запасу Колоднянської сільської ради.

Контактні дані:
    Діана Мойш
    Тячівська районна державна адміністрація,
    Відділ ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації.
    90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30.
    Тел./Fax:+38(03134) 3-30-92, +380969963972.
    E-mail:vidzez@ukr.net