• Керівництво

  Полажинець Михайло Михайлович

  в.о  голови райдержадміністрації


  Полажинець Михайло Михайлович, народився 6 квітня 1968 року у м. Тячів, Закарпатської області у сім’ї робітників, громадянин України. У 1983 році, після закінчення 8-го класу Тячівської СШ №1, поступив в Дубівський машинобудівний технікум (філіал Харківського авіаційного інституту) на спеціальність технік-технолог з холодної обробки металів різання. Після закінчення технікуму з квітня по листопад 1987 року працював технологом на Тячівському заводі «ЗЕНІТ».
  5 листопада 1987 року був призваний до збройних сил СРСР, у червні 1990 року вступив у Вищу школу органів держбезпеки, після закінчення якої у липні 1995 року повернувся на службу в Закарпатське Управління Служби безпеки України. З липня 1995 по листопад 2013 року працював на різних оперативних та керівних посадах Берегівського, Виноградівського РВ та Управління СБ України в Закарпатській області. . З липня 2014 року по липень 2015 року працював на державній службі за контрактом, спеціалістом кадрового забезпечення Управління СБ України в Закарпатській області.
  На даний час підполковник запасу, ветеран служби органів держбезпеки.
  У травні місяці призначений на посаду першого заступника голови Тячівської райдержадміністрації.
  Тел.: 3-30-52


   

  ПОГАР ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ    Заступник голови Тячівської районної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, капітального будівництва, аграрної політики, ветеринарної медицини, використання та охорони земель, природних ресурсів.
  Погар Віктор Олександович народився 4 березня 1974 року в м. Тячів, Закарпатської області. У 1991 році закінчив Тячівську ЗОШ №1 та вступив до Міжнародного інституту управління, бізнесу і права в м. Слов'янськ, Донецької області. У 1994 році перевівся до Ужгородського державного університету на економічний факультет, який закінчив у 2000 році та отримав вищу освіту за спеціальністю "Обілк і аудит" та здобув кваліфікацію економіста. З 2003 по 2005 рік навчався в Міжрегіональній академії управління персоналом та отримав другу вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію юриста.
  Свою трудову діяльність розпочав у 1994 році в СП "Д'юті Фрі Трейдінг" в м. Тячеві. У 1999 році переїхав на постійне місце проживання в м. Ужгород, де працював у Закарпатському інституті ім. А. Волошина МАУП: спочатку в бухгалтерії, потім викладачем кафедри економіки. З 2005 року працював помічником адвоката в Адвокатському бюро "Срібна Земля". З 2007 року був керівником декількох приватних підприємств. На даний час являється помічником депутата Верховної Ради (на громадських засадах). 11.01.2016 призначений на посаду заступника голови Тячівської районної державної адміністрації.
  Тел.: 3-30-50


   

  МАКУСІЙ БОГДАН ЮРІЙОВИЧ

  Керівник апарату Тячівської районної державної адміністрації


  Макусій Богдан Юрійович народився 4 грудня 1977 року, громадянин України. В 1999 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «Фізика», кваліфікація фізик, інженер, а у 2003 році - Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, спеціальність – «Фінанси», кваліфікація економіст-фінансист. З липня 1998 року працює в Тячівській районній державній адміністрації на посадах спеціаліста по контролю за розпорядженнями та директивними документами; начальника відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату державної адміністрації; начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації; заступника начальника управління, начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації управління економіки; начальника управління економіки, а з жовтня 2012 року - начальник управління економічного розвитку і торгівлі державної адміністрації. З 16 квітня 2015 року призначений керівником апарату Тячівської районної державної адміністрації.
  Тел.: 3-30-46