СОЙМА СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА

Керівник апарату державної адміністрації

Народилась 12 серпня 1980 року в с.Лопухів Тячівського р-ну, Закарпатсьької області.
З 1986 по 1995 роки навчалася в Краснянській неповній середній школі. У 1997 році отримала повну загальну середню освіту в Ужгородському політехнічному ліцеї.
1997-2002 роки навчалась на денній формі навчання юридичного факультету Академії праці та соціальних відносин Федерації професійних спілок України в місті Києві, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.
Трудову діяльність розпочала у 2003 році на посаді спеціаліста І категорії, згодом провідний спеціаліст відділу капітального та поточного ремонту УАБ УС Апарату Верховної Ради України, звідки звільнилась у 2015 році.
З  2015 року працює в Тячівській районній державній адміністрації на посадах головного спеціаліста-юриста служби у справах дітей, завідувача юридичного сектору, начальника юридичного відділу, начальника відділу організаційної та правової роботи апарату державної адміністрації. У листопаді 2020 року призначена керівником апарату Тячівської РДА.
Одружена, виховує сина.
Тячівська районна державна адміністрація