Павло Басараба взяв участь в урочистому відкритті пожежної станції Центру безпеки громадян Солотвинської селищної ради
2026-06-15 10:04:44
Створення такого об’єкта є важливим кроком для посилення безпеки жителів громади, підвищення оперативності реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення належного захисту життя і майна людей.
Під час заходу очільник району привітав Солотвинську громаду з цією знаковою подією та подякував усім, хто долучився до реалізації важливого проєкту. Також він побажав працівникам пожежної станції успішної служби, професійного зростання та безпечних чергувань на благо громади.