Працівниками Тячівського ОУПФУ проведено анкетування

2018-10-11 14:21:08

10 жовтня 2018 року в приміщенні громадської приймальні, начальником відділу обслуговування громадян Тячівського ОУПФУ Закарпатської області проведено заняття «Школи майбутнього пенсіонера». Галина Канюка провела анкетування серед учасників заняття, відповіла на різні питання пенсійного забезпечення. Відвідувачі цікавилися питаннями щодо залишення права виходу на пенсію за вислугу років для медичних працівників та освітян та чи зберігається виплата грошової допомоги медичним та педагогічним працівникам, у тому числі і працівникам дошкільних навчальних закладів.

Галина Василівна також пояснила порядок надання послуг через Веб-портал Пенсійного Фонду України та отримання щомісячних безкоштовних СМС-повідомлень щодо свого страхового стажу та сплачені страхові внески.
Після закінчення заняття також наголошено щодо переваг отримання пенсійних виплат через банківські установи.