В Тячівській районній державній адміністрації відбувся прийом громадян

2018-11-06 13:30:32

Зі своїми проблемними питаннями мешканці Тячівщини звернулися до голови районної державної адміністрації Василя Дем’янчука.

В прийомі  також  взяли  участь перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Полажинець, керівник апарату державної адміністрації Богдан Макусій, голова районної ради Іван Фабрицій та  завідувач сектору по роботі із зверненнями громадян Віталія Майор.
Розраховуючи на допомогу та підтримку районної влади, на прийом громадян звернулись 4   мешканців  Тячівського району, зокрема з  с. Терново, Н. Апша, с. Вонігово та с. В. Лази.
Громадяни порушили питання різного характеру, а саме: забезпечення дровами, отримання  субсидії , розподіл спадщини та інші.
За підсумками  звернень Василь  Дем’янчук надав кваліфіковані відповіді на запити громадян, залучивши при необхідності відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації та взяв  на контроль їх  вирішення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації